KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12476038
nr 1247 6038
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Stad. Olja på pannå, signerad. 19x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:37:08
250 kr
100 kr
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud